10 پاک کن خوشمزه برای پاک کردن خط‌های روزگار | تغذیه سالم

10 پاک کن خوشمزه واسه پاک کردن خطای روزگار

واسه داشتن پوستی سالم و بدون چین و چروک باید به فکر تغذیه تون هم باشین. یعنی این که پوست باید از درون هم تقویت شه.

چین و چروک به اصطلاح شتریه که در هر خونه ای می خوابد. منظورمون اینه که دست روزگار بی کار نمی شینه و خط و خطوطی رو روی پوست به جا میذاره. کاری که ما می تونیم بکنیم اینه که با این خط و خطوط مقابله کنیم و تلاش کنیم پیدایش اونا رو به تأخیر بندازیم. مطمئنا شمام از کرمای مختلفی واسه سرحالی و جوونی پوستتون استفاده می کنین. ما منکر اثر این کرما نیستیم اما به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین واسه داشتن پوستی سالم و بدون چین و چروک باید به فکر تغذیه تون هم باشین. یعنی این که پوست باید از درون هم تقویت شه.

محققان استرالیایی روی 400 شرکت کننده ساکن استرالیا، یونان و سوئد مطالعاتی انجام دادن و به این نتیجه رسیدن که انتخاب مواد غذایی سالم و به درد بخور راهی واسه حفظ جوونی و سرحالی پوست است.

آووکادو پر از ویتامین B، ویتامین C و ویتامین E هستش. به خاطر همین یه ماده غذایی موثر واسه مقابله با پیری پوست حساب می شه

این محققان 10 ماده غذایی ضد چروک رو معرفی کرده و از اونا به عنوان قهرمانان حفظ جوونی یاد می کنن. واسه آشنایی با این مواد غذایی با ما همراه باشین.

 

آووکادو: گران اما به درد بخور

آووکادو پر از ویتامین B، ویتامین C و ویتامین E هستش. به خاطر همین یه ماده غذایی موثر واسه مقابله با پیری پوست حساب می شه. اگه پوستتون خشکه حتماً از این میوه استفاده کنین. گوشت آووکادو شامل ترکیباتیه که می تونه کلاژن بیشتری تولید کنه به خاطر همین پوست رو نرم و صاف می کنه. اگه طرفدار ماسکای طبیعی هستین می تونین خیلی راحت با آووکادو و عسل ماسک جفت و جور کنین و از خواص خارجی این میوه هم استفاده کنین.

 

 

گردو، دانه ها و مغزهای روغنی

آجیلا

منبع : tebyan.net

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *